+48 22 490 20 44 Помощь иностранцам, проживающим в Польше

Важная информация

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że zamieszczone na niniejszej stronie informacje nie stanowią źródła prawa. Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, by były one zgodne z obowiązującymi regulacjami. Prosimy jednak pamiętać, że niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym, a informacje na niej zamieszczone nie mogą stanowić podstawy w sporach z organami administracji publicznej. W razie wątpliwości zalecamy skontaktowanie się z organem prowadzącym postępowanie administracyjne w danej sprawie oraz zapoznanie się z przepisami prawa, które mogą mieć decydujący wpływ na jej rozstrzygnięcie. Zapraszamy również do kontaktu z prowadzoną przez nas infolinią migrant.info - +48 22 490 20 44

Общая информация

Стоимость жизни в Польше разная. Самая высокая она в Варшаве и других крупных городах (Краков, Лодзь, Вроцлав, Познань, Гданьск).

В Польше еда, общественный транспорт или жилье все еще несколько дешевле, чем в большинстве западноевропейских стран, но процентная доля этих расходов в бюджете каждой семьи с каждым годом растет.

Оцените нас

Оставьте отзыв
Пожалуйста, сложите 9 и 3.